Fekete_Mihaly_6.o-Remenyhir_Bekes-300x225-1

A Békéscsabai Jókai Színház és a Csabagyöngye Kulturális Központ támogatásával ebben a tanévben is online formában rendezték meg immár tizedik alkalommal a Kortárs Versmondó Versenyt.

A „főszereplő”, Tóthárpád Ferenc mellett, az eddigi döntőkön már szereplő költők közül kérték fel zsűrizni a volt zsűrielnököket: K. László Szilviát, Mentovics Évát, Nagyálmos Ildikót, Vesztergom Andreát, Gáti Istvánt. A premier eredményhirdetésre március 11-én került sor.

Büszkék vagyunk tanítványainkra, akik az alábbi eredményeket érték el:

Bronz minősítés:

Burai Adrián 1. b                              felkészítő: Kotlár Angéla

Fekete Letícia Amira 2. a                  felkészítő: Varga Józsefné

Kovács Ráhel Sára 2. a                     felkészítő: Varga Józsefné

Juhász Lázár 4. a                              felkészítő: Zuborné Kalotai Andrea

Ásós Noel 4. a                                  felkészítő: Zuborné Kalotai Andrea

Czinanó Tamás 5. a                          felkészítő: Vargáné Dömény Marianna

Zsibrita Éden 5. a                             felkészítő: Vargáné Dömény Marianna

Csikós Csenge 6. a                           felkészítő: Fekete Mihály

Nagy Rómeó Mihály 6. a                 felkészítő: Fekete Mihály

Nagy László Dániel 7. a                   felkészítő: Balogh Erika

Ezüst minősítés:

Antóni Ketrin 1. a                            felkészítő: Kotlár Angéla

Burai Richárd 1. a                            felkészítő: Kotlár Angéla

Csikós Balázs 1. a                            felkészítő: Kotlár Angéla

Csikós Boglárka 1. a                        felkészítő: Kotlár Angéla

Cinanó Benjámin 2. a                      felkészítő: Varga Józsefné

Varga Rajmond 2. a                         felkészítő: Varga Józsefné

Antóni Raul 4. a                               felkészítő: Zuborné Kalotai Andrea

Balogh Joel 4. a                               felkészítő: Zuborné Kalotai Andrea

Farkas Norbert 4. a                          felkészítő: Zuborné Kalotai Andrea

Burai Románó 6. a                           felkészítő: Fekete Mihály

Czinanó Pálma 6. a                          felkészítő: Fekete Mihály

Ásós Kira 7. a                                   felkészítő: Balogh Erika

Gógán Jonatán 7. a                         felkészítő: Balogh Erika

Arany minősítés:

Antóni Lara 1. a                               felkészítő: Kotlár Angéla

Németh Keán 4. a                            felkészítő: Zuborné Kalotai Andrea

Ásós Tibor 7. a                                 felkészítő: Balogh Erika

Durkó Jonatán 7. a                          felkészítő: Balogh Erika

Szeretettel gratulálunk a versenyző gyerekeknek és felkészítő nevelőiknek!

Bejegyzés megosztása

Facebook

További friss híreink

Eseménynaptár

2024. június 25.
  • 2024. június 25. 14:00

    Esemény: Házi csoport Nagydobsza

    Helyszín: Nagydobsza, 7985 Magyarország


     

  • 2024. június 25. 17:00

    Esemény: Házi csoport Kétegyházán

    Helyszín: Kétegyháza, Nagy S.u.12


     

  • 2024. június 25. 18:00

    Esemény: Egri házi csoport

    Helyszín: Eger, Verőszala u.


     

  • 2024. június 25. 18:00

    Esemény: Házi csoport Egerszóláton

    Helyszín: Egerszólát, Fő út 46.


     

  • 2024. június 25. 18:00

    Esemény: Házi csoport Kiskundorozsma

    Helyszín: Kiskundorozsma, Szeged, 6791 Magyarország


     

  • 2024. június 25. 18:00

    Esemény: Házi csoport Kótaj

    Helyszín: Kótaj, Magyarország


     

  • 2024. június 25. 18:00

    Esemény: Házi csoport Verpeléten

    Helyszín: Verpelét, Templom u. 3.


     

Kövess bennünket közösségi oldalainkon is!

Kapcsolódó bejegyzések
Reményfilmek – Porcsalmai Istentisztelet

A Reményfilmek hetente jelentkező adásában a Pünkösdi Cigánymisszióhoz tartozó gyülekezetek alkalmait mutatjuk be YouTube-csatornánkon. Szervezetünk alappillére kezdetektőlfogva az a reménység, amit Istentől kaptunk, s

Elolvasom »