Fekete_Mihaly_6.o-Remenyhir_Bekes-300x225-1

A Békéscsabai Jókai Színház és a Csabagyöngye Kulturális Központ támogatásával ebben a tanévben is online formában rendezték meg immár tizedik alkalommal a Kortárs Versmondó Versenyt.

A „főszereplő”, Tóthárpád Ferenc mellett, az eddigi döntőkön már szereplő költők közül kérték fel zsűrizni a volt zsűrielnököket: K. László Szilviát, Mentovics Évát, Nagyálmos Ildikót, Vesztergom Andreát, Gáti Istvánt. A premier eredményhirdetésre március 11-én került sor.

Büszkék vagyunk tanítványainkra, akik az alábbi eredményeket érték el:

Bronz minősítés:

Burai Adrián 1. b                              felkészítő: Kotlár Angéla

Fekete Letícia Amira 2. a                  felkészítő: Varga Józsefné

Kovács Ráhel Sára 2. a                     felkészítő: Varga Józsefné

Juhász Lázár 4. a                              felkészítő: Zuborné Kalotai Andrea

Ásós Noel 4. a                                  felkészítő: Zuborné Kalotai Andrea

Czinanó Tamás 5. a                          felkészítő: Vargáné Dömény Marianna

Zsibrita Éden 5. a                             felkészítő: Vargáné Dömény Marianna

Csikós Csenge 6. a                           felkészítő: Fekete Mihály

Nagy Rómeó Mihály 6. a                 felkészítő: Fekete Mihály

Nagy László Dániel 7. a                   felkészítő: Balogh Erika

Ezüst minősítés:

Antóni Ketrin 1. a                            felkészítő: Kotlár Angéla

Burai Richárd 1. a                            felkészítő: Kotlár Angéla

Csikós Balázs 1. a                            felkészítő: Kotlár Angéla

Csikós Boglárka 1. a                        felkészítő: Kotlár Angéla

Cinanó Benjámin 2. a                      felkészítő: Varga Józsefné

Varga Rajmond 2. a                         felkészítő: Varga Józsefné

Antóni Raul 4. a                               felkészítő: Zuborné Kalotai Andrea

Balogh Joel 4. a                               felkészítő: Zuborné Kalotai Andrea

Farkas Norbert 4. a                          felkészítő: Zuborné Kalotai Andrea

Burai Románó 6. a                           felkészítő: Fekete Mihály

Czinanó Pálma 6. a                          felkészítő: Fekete Mihály

Ásós Kira 7. a                                   felkészítő: Balogh Erika

Gógán Jonatán 7. a                         felkészítő: Balogh Erika

Arany minősítés:

Antóni Lara 1. a                               felkészítő: Kotlár Angéla

Németh Keán 4. a                            felkészítő: Zuborné Kalotai Andrea

Ásós Tibor 7. a                                 felkészítő: Balogh Erika

Durkó Jonatán 7. a                          felkészítő: Balogh Erika

Szeretettel gratulálunk a versenyző gyerekeknek és felkészítő nevelőiknek!

Bejegyzés megosztása

Facebook

További friss híreink

Eseménynaptár

2024. február 25.
  • 2024. február 25. 09:00

    Esemény: Istentisztelet Elek

    Helyszín: Elek, 5742 Magyarország


     

  • 2024. február 25. 14:00

    Esemény: Istentisztelet Pettend

    Helyszín: Pettend, 7980 Magyarország


     

  • 2024. február 25. 14:00

    Esemény: Istentisztelet Tiszagyenda

    Helyszín: Tiszagyenda, 5233 Magyarország


     

  • 2024. február 25. 15:00

    Esemény: Istentisztelet Hajdúhadház

    Helyszín: Hajdúhadház, Magyarország


     

  • 2024. február 25. 15:00

    Esemény: Istentisztelet Mezőtárkányon

    Helyszín: Mezőtárkány, Művelődési Ház


     

  • 2024. február 25. 15:00

    Esemény: Istentisztelet Nyírvasvári

    Helyszín: Nyírvasvári, Magyarország


     

  • 2024. február 25. 15:00

    Esemény: Istentisztelet Rohod

    Helyszín: Rohod, 4563 Magyarország


     

  • 2024. február 25. 16:00

    Esemény: Istentisztelet Buj

    Helyszín: Buj, Magyarország


     

  • 2024. február 25. 16:00

    Esemény: Istentisztelet Kerecsend

    Helyszín: Kerecsend, 3396 Magyarország


     

  • 2024. február 25. 16:00

    Esemény: Istentisztelet Paszab

    Helyszín: Paszab, 4475 Magyarország


     

  • 2024. február 25. 16:00

    Esemény: Istentisztelet Verpeléten

    Helyszín: Verpelét, Bezerédi u. 1.


     

  • 2024. február 25. 17:00

    Esemény: Istentisztelet Tiszaburán

    Helyszín: Tiszabura


     

  • 2024. február 25. 18:00

    Esemény: Istentisztelet Nyírmihálydi

    Helyszín:


     

  • 2024. február 25. 18:00

    Esemény: Istentisztelet Zákányszéken

    Helyszín: Zákányszék, József Attila u. 36.


     

Kövess bennünket közösségi oldalainkon is!

Kapcsolódó bejegyzések
Reményfilmek – Kótaji Istentisztelet

A Reményfilmek hetente jelentkező adásában a Pünkösdi Cigánymisszióhoz tartozó gyülekezetek alkalmait mutatjuk be YouTube-csatornánkon. Szervezetünk alappillére kezdetektőlfogva az a reménység, amit Istentől kaptunk, s

Elolvasom »