
Csokigyűjtés a Reményhírben!
A Reményhír Intézmény óvodásai, iskolásai, szakképzősei, és természetesen a pedagógusok is támogatták a Békési Fiatalokért Egyesület „Madzagos csokigyűjtés” adománygyűjtő akcióját. Az összegyűjtött adományokat Durkóné Illés Bernadett intézményvezető adta át a szervezőknek, akik megtalálják a legmegfelelőbb helyeket, ahol a csokoládék célba érhetnek. Bízunk benne, szeretetünk, összefogásunk, segíteni akarásunk hozzájárul majd























































































